Futbol RPG/FRPG
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Lnpp
Futbol RPG/FRPG
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Lnpp
Futbol RPG/FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbol RPG/FRPG

...En İyi Futbol Rpg Adresiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» rütbe
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:21 pm tarafından ABYSS

» Manchester United 1 - 0 Beşiktaş
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:17 am tarafından Guti Hernanez

» para & altın
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:59 pm tarafından kral_ayak41

» Dikkat!
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:52 pm tarafından kral_ayak41

» Güreş Sport
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:18 am tarafından Kenny

» rütbe istek
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:17 pm tarafından ABYSS

»  Messimi , Ronaldomu?
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 6:24 pm tarafından ABYSS

» Barcelona-Real Madrid
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:27 pm tarafından Kenny

» Wwe-Time
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:57 pm tarafından Real Madrid FC

En iyi yollayıcılar
ExanTrict
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Vote_lcapYiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Voting_barYiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Vote_rcap 
ABYSS
Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Vote_lcapYiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Voting_barYiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Vote_rcap 
Kenny
Real Madrid FC
kral_ayak41
Arsenal
Guti Hernanez
ni2mikedi7
Chelsea
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 92 kişi Salı Tem. 27, 2010 4:57 pm tarihinde online oldu.
Dost Siteler
http://hitstore.forum.st/

Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım''

YazarMesaj
ABYSS
вöℓüм мσ∂єяαтöя
вöℓüм мσ∂єяαтöя
ABYSS

FR Takımı FR Takımı : Liverpool
Takım Takım : 2
Ruh Hali Ruh Hali : 6
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
Rep Rep : 216
Doğum tarihi Doğum tarihi : 17/03/90
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/07/10
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : İstanbul

Cüzdan
Altın Altın: 0
Para Para: 0

Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Empty
MesajKonu: Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım''   Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım'' Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:28 pm

Manisaspor’un başarılı orta saha oyuncusu Yiğit İncedemir Hollanda kampında önemli açıklamalarda bulundu.

Manisa ve Davraz kamplarında takıma yeni gelenler için çok iyi bir uyum süreci sağladığını kaydeden Yiğit, "Bu kamplar takım için çok yararlı geçti. Hollanda kampı da taktik açısından, takımın saha içindeki uyumu açısından daha iyi olacak. Burada daha çok taktiksel olarak çalışıyoruz. Daha iyi olacağız" dedi.

“Hücumda daha etkili olacağız”
Geçen sezon ligde az gol attıklarına ve az gol yediklerine dikkat çeken Yiğit, “Bu sene gelenlere baktığımızda daha çok hücuma yönelik transferler yapıldı. Buda takıma katkı sağlayacak. Bu sene gücümüze güç katacağız" diye konuştu.

“Tecrübe kazandım”
Sözlerinin devamında geçen sezon kendisinin ilk sezonu olduğunu kaydeden Yiğit İncedemir şunları söyledi:
"Geçen sezondan önce Süper Lig tecrübem yoktu. Bu açıdan sezon iyi geçtiği için çok mutluyum. Bu sezon ikinci senem olacak. Süper Lig diğer liglerden çok farklı. Kendi açımdan da konuşursam bu sene çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Geçen sezon 30 kadar maç oynadım. Tecrübe kazandım. Bu sene benim açımdan çok daha iyi bir sezon olacak"

“Hakan hoca bizi çok iyi anlıyor”
Yiğit, teknik sirektör Hakan Kutlu ile başlayan yeni dönem ile ilgili ise, "Hakan hocayı futbolculuk döneminde de çok beğeniyordum. Saha içine kişiliğine yansıtan bir hoca. Bizi çok iyi anlıyor. Hakan hoca ile çok iyi başarılara imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

“Desteği ilk haftalardan itibaren görmek istiyoruz”
Yiğit, fikstürü ise avantajlı gördüğünü belirterek sözlerini şöyle tamamladı:
“Büyük takımlarla aralıklı oynuyoruz. Buda takım açısından iyi. Sonuçta ligde Herkesle oynuyorsunuz ama bu fikstürü avantaj olarak görüyorum. İlk maçımızı evimizde oynamak isterdim. Karabük’e gidiyoruz. İnşallah Karabük’ten iyi bir sonuçla dönerek içeride Ankaragücü maçında taraftarımızla buluşuruz. Geçen sezon taraftarımız son haftalarda çok iyi destek verdiler. Bu desteği yeni sezonun ilk haftalarında da görmek istiyoruz. Çok iyi bir takım olduk. Taraftarımız zevkle izleyebilecekleri bir takım sahada görecekler"

Kampın neşe kaynağı Kalabane
Manisaspor'un Gineli defans oyuncusu Oumar Kalabane, Hollanda’da sempatik tavırlarıyla ve arkadaşlarına karşı olan sıcak davranışlarıyla kampın neşe kaynağı oldu. Özellikle antrenmanlara geliş ve gidişlerde yaptığı danslar ile bütün takımı kahkahaya boğan Oumar antrenmanlarda gösterdiği performans ile de teknik heyeti memnun ediyor.

Manisaspor’da yeni transferlerinde takıma çabuk uyum sağladığını ve çok güzel bir arkadaşlık ortamı olduğunu ifade eden Oumar, "Takım içindeki bu sıkı arkadaşlık ortamı çalışmalarımıza da yansıyor. Yeni sezona Hollanda’da en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Çalışmalarımızın karşılığına ligde mutlaka alacağız" dedi.

Yiğit İncedemir: ''Tecrübe kazandım''
1 sayfadaki 1 sayfası