Futbol RPG/FRPG
Ceyhun iddialı! Lnpp
Futbol RPG/FRPG
Ceyhun iddialı! Lnpp
Futbol RPG/FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbol RPG/FRPG

...En İyi Futbol Rpg Adresiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» rütbe
Ceyhun iddialı! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:21 pm tarafından ABYSS

» Manchester United 1 - 0 Beşiktaş
Ceyhun iddialı! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:17 am tarafından Guti Hernanez

» para & altın
Ceyhun iddialı! Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:59 pm tarafından kral_ayak41

» Dikkat!
Ceyhun iddialı! Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:52 pm tarafından kral_ayak41

» Güreş Sport
Ceyhun iddialı! Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:18 am tarafından Kenny

» rütbe istek
Ceyhun iddialı! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:17 pm tarafından ABYSS

»  Messimi , Ronaldomu?
Ceyhun iddialı! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 6:24 pm tarafından ABYSS

» Barcelona-Real Madrid
Ceyhun iddialı! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:27 pm tarafından Kenny

» Wwe-Time
Ceyhun iddialı! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:57 pm tarafından Real Madrid FC

En iyi yollayıcılar
ExanTrict
Ceyhun iddialı! Vote_lcapCeyhun iddialı! Voting_barCeyhun iddialı! Vote_rcap 
ABYSS
Kenny
Real Madrid FC
kral_ayak41
Arsenal
Guti Hernanez
ni2mikedi7
Chelsea
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 92 kişi Salı Tem. 27, 2010 4:57 pm tarihinde online oldu.
Dost Siteler
http://hitstore.forum.st/

Ceyhun iddialı!

YazarMesaj
ABYSS
вöℓüм мσ∂єяαтöя
вöℓüм мσ∂єяαтöя
ABYSS

FR Takımı FR Takımı : Liverpool
Takım Takım : 2
Ruh Hali Ruh Hali : 6
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
Rep Rep : 216
Doğum tarihi Doğum tarihi : 17/03/90
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/07/10
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : İstanbul

Cüzdan
Altın Altın: 0
Para Para: 0

Ceyhun iddialı! Empty
MesajKonu: Ceyhun iddialı!   Ceyhun iddialı! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:29 pm

Trabzonspor'un orta saha oyuncularından Ceyhun Gülselam, kendisine güvendiğini belirterek, "Gelecek sezon 11'in vazgeçilmezleri arasına girmek istiyorum" dedi.
Ceyhun, şampiyonluğu isimlerin değil takım oyunun getireceğini de belirterek, "Bizim de uzun zamandır birlikte oynayan iyi bir takımımız var" diye konuştu.

Trabzonspor'da adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Ceyhun Gülselam, DHA'ya açıklamalarda bulundu.

Ceyhun, kendisini geliştirerek 11'in vazgeçilmez isimleri arasına girmek istediğini belirterek, "Ben her zaman kendi performansıma bakarım. Rekabete her zaman hazırım ve kendime güveniyorum. Sürekli olarak kendimi geliştirerek ilk 11'in vazgeçilmezleri arasına girmek istiyorum. Ve 11'de oynayacağıma inanıyorum" dedi.

"RAKİPLERİMİZİN KİMİ ALDIĞI BİZİ İLGİLENDİRMEZ"

Ceyhun, geçen sezonlara oranla çok daha uyumlu bir kadroya sahip olduklarını da vurgulayarak, "Geçen senelere oranla daha uyumlu bir takımız var. Takım artık birbirini tanıdığı için daha iyi bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum. Bizi diğer takımların kimi aldığı veya kimi gönderdiği ilgilendirmez. İsimler, ne kadar harcamışlar mühim değil. Zaten isimler değil, takım oyunu şampiyonluğu getirir. Bu sene çok daha iyi bir performans sergileyeceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

"MESUT ÖZİL VE SERDAR TAŞÇI'YA SAYGI DUYMAK LAZIM"

Mesut Özil ile Serdar Taşçı'nın Türk Milli Takımı yerine Alman Milli Takımını seçmesini de değerlendiren Ceyhun, şöyle konuştu: "Ben sürekli genç ve Ümit milli takımlara geliyordum. Ondan dolayı avantajım vardı, Türkiye'yi tanıyordum. Diğerleri Türkiye'yi tanımadıkları için belki gelmeye çekiniyorlardı veya düşünceleri farklı idi. Sonuçta buna saygı duymak gerekir. Türkiye'de de çok genç ve yetenekli futbolcu var."

"TRANSFER DÖNEMİNDE KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM"

Ceyhun, transfer döneminde kimseyle görüşmediğini de belirterek, "Ben kimseyle görüşmedim. Transfer konularında menajerim görüşmelerimi yapıyor. Sözleşmemi uzatmayı tabi ki düşünüyorum" dedi.

ÜNAL KARAMAN: "BİZİM FUTBOLCULARIMIZ ÇOK BOŞ İŞLERLE UĞRAŞIYOR"

Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş'in isteği üzerine Brezilya'ya giden ve 14 günde 8 maç izleyen yardımcı antrenör Ünal Karaman, Brezilya futbolu ile Türk futbolu arasında çok büyük farklılıklar olduğunu söyledi.

Ünal, Türk futbolcuların çok gereksiz işlerle uğraştığını belirterek, "Brezilya'da futbolun çok hızlı oynandığı söyleniyordu. Bunu gidip izleyip yerinde gördüm. Gerçekten çok teknik oyuncular var ve oyunun kaderini bir anda değiştirebiliyorlar. Ama bir maçla da oyuncu satılabiliyor orada. Bizim futbolcularımızdan da iyi olanlar var ama futbol dışında çok gereksiz işlerle uğraşıyorlar. Bunları aşarsalar bizim oyuncularımızın Avrupa'nın büyük kulüplerinden birinde oynamasına engel bir durum yok" dedi.

KARAMAN: "MEVCUT FORVETLERİMİZE DE GÜVENİYORUZ"

Ünal Karaman, Brezilya'da izlediği futbolcuların illa bu transfer döneminde takıma katılacağına dair bir kural olmadığını da belirterek, "İlerleyen dönemler için elimizde bir liste oluşturmak adına maçlar izledim" diye konuştu. Karaman, forvet arayışların teknik ekip tarafından sürekli olarak gündemde tutulmadığını da belirterek, "Biz mevcut forvetlerimize de inanıyoruz. Bu daha çok basın tarafından gündemde tutuluyor. Sonuç olarak forvet oyuncusu alınırsa iyi olan ve formayı hak eden oynayacaktır" ifadelerini kullandı.

STOPERDE REKABET KIZIŞTI

Trabzonspor'da en ciddi rekabetlerden birinin yaşandığı savunmada Giray ve Egemen'le birlikte yeni transfer Glowacki, pilot takımdan kampa dahil olan Mustafa Yumlu ve uzun bir sakatlık döneminin ardından sahalara dönen Tayfun Cora, kıyasıya bir rekabete girişti.

Giray, bu rekabette kendi şansını kendisinin yaratacağını belirterek, "Savunmada gerçekten çok iyi oyuncular var. Bu futbolcular arasında bende elimden geleni yapıp formayı kapmaya çalışacağım" dedi.

Ceyhun iddialı!
1 sayfadaki 1 sayfası